دفتر انشای من...

 
 
کشتار مسلمانان میانمار را متوقف کنید!
نظرات (14)

با سلام

امروز می‌خوام مطالبی در مورد نسل‌کشی مسلمانان میانمار بذارم.

خیلی دوست داشتم از گذاشتن این پست صرف نظر کنم اما چاره‌ای نداشتم.

موقعی که همه ما ذهنمون درگیر اختلافات تو کشور سوریه است؛ باید یکی بیاد و همچین تصویرهایی رو نشون بده تا شاید کسی یه کاری کنه.

نمی‌خوام وارد جزییات بشم، پس اونایی که دل دیدن تصاویر و فیلم رو دارن برن و ادامه مطلب رو بخونن و اونایی که همچین جسارتی رو ندارن بهشون پیشنهاد می‌کنم تصاویر رو نبینین بهتره. آخه خیلی دلخراشه


وجدان بشر امروز جریحه دار از ظلم و ستم و تعدی به کرامت و منزلت آدمی است. انسانی که بنا بود در زمین متصدی "خلیفه الله"ی باشد، امروز اسباب فساد و تباهی انسانیت را فراهم آورده و "حق حیات" به عنوان ارزشی مشترک در میان ادیان و نحله های فکری را به مقوله ای دست چندم مبدل ساخته است. اخبار و تصاویر منتشر شده از اقصی نقاط جهان حکایت از سبوعیت و افسار گسیختگی نوع بشر در سلب "حق حیات" همنوعان آن دارد . به طوریکه مرزهای مدنی و اخلاقی نیز جلودار چنین رویه نیستند. این روزها مبلغان پرتملق اخلاقیات و درون گرایان شبه عرفان نمای بودائیسم که یک سر در نهاد مدنیت غرب فرو برده اند و سر دیگر به آغوش اساطیری تبت سپرده اند بیش از یک میلیون انسان را به جرم دگر اندیشی و تمایز باوری دینی در معرض تهدید نسل کشی وسیع و تنفر انگیز خود قرار داده اند.


تعرض به زنان  و کشتار مسلمانان !

نسل کشی در میانمار (برمه) این روزها با نهایت خشونت و وحشیگری در جریان است و مردم بی دفاع و مظلوم به دست سربازان کشورشان با بی رحمانه ترین روش ها قصابی و کباب می شوند و دولت میانمار به گروه های امدادی و رسانه های بین المللی اجازه دسترسی به منطقه آراکان را نمی‌دهد، نکته دردناک درباره نسل کشی مسلمانان در برمه این است که این اتفاق نه تنها در سکوت کامل خبری و بی‌توجهی سران کشورهای مسلمان اتفاق می‌افتد؛ بلکه گروه های افراطی بودایی، گاهی اوقات حتی همراه با پشتیبانی پلیس و ارتش به کشتار و آتش زدن دهکده ها و مساجد مسلمانان دست می‌زنند و امکان هرنوع دفاع و یا گریزی را از این مردم مظلوم می‌گیرند.

براساس گزارش های محدود خبری تاکنون بیش از 52 هزار نفر کشته شده اند و به بیش از 5 هزار زن تجاوز شده و کودکان معصوم زنده زنده کباب می شوند و منازل آنان و بیش از 22 مسجد سوخته و ویران شده است. غیر از این کشته ها و حدود 30 هزار نفری که ربوده شده اند که ظاهرا پس از چند روزی شکنجه، فرجامی جز گورهای دسته جمعی -مانند آنچه در بوسنی اتفاق افتاد!- یا سوختن در آتش و ... برای آنها نمی شود تصور کرد. تازه این بخشی از فاجعه است بخش دیگر 200 هزار نفر مصیبت دیده، گرسنه، بی پناه و آواره و رانده شده ای هستند که کشورهای همجوار از پذیرش آنها خودداری می کنند. سه‌شنبه 10 مرداد 1391 / 11:10 ق.ظ / مسلم بیگ زاده / چاپ
وبلاگ جدید
شاهکارهای قدیمی عکاسی
هوایی شدی
نشد یه قصری بسازم...
کاخ پارلمانی رومانی، پرهزینه‌ترین بنای جهان
دنباله بهشت...
یادته...!؟
بهانه...
Self Control
انشا در مورد ازدواج
Fairytale
ماجرای پیدا کردن شوهر اینترنتی توسط «دلربا» دختر ننه قمر!
پیرمرد و الاغی درون چاه!
آجر...
یک نفر...
سوتی...
جوونی...
برای زینب...
کلبه
پرواز...
پنج ‌سنت‌ بسیا‌ر ‌عجیب ‌و ‌غر‌یب ‌هند‌و‌ها
3 سوال اساسی از مسئولین در مورد حضور زنان کره‌ای در ورزشگاه آزادی
دنیای طوفان
اجرای زنده محسن یگانه
انواع زن، در لباس‌های مختلف!!!
دوست دختر چیست؟
نیما یوشیج
RVP
در بسته...
خواب گران مسئولان؛ «سیما» از المپیک جا ماند!
کشتار مسلمانان میانمار را متوقف کنید!
دانلود آلبوم جدید شادمهر عقیلی - طرفدار
فیلم تو!
لوکاس پودولسکی
بازتاب قهرمانی اسپانیا در شبکه های اجتماعی!
مه‌ی...
راهکار تضمینی برای افزایش سرعت اینترنت
چشم‌هایش
می دونستی...
با تو...
سیزده و هفتاد و پنج صدم!
روز زن
دفتر انشای من...!
تحریم...!
آینه
روز برفی...
اسکار
جرأت...
کوچه پشتی
کپی رایت


 

قالب وبلاگ

هاست لینوکس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب